Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Вчительська

Блаженний день, коли зробив ти вибір Служінню дітям присвятить себе: Нагодувати їх духовним хлібом, Зерно в душі посіяти святе. Хто сіє і хто жне — радіти будуть разом, Але без сіячів не буде зовсім жнив. І вивчена з дітьми одна біблійна фраза У їх житті багато зробить див. Підручники, конспекти і малюнки, Журнали, списки, бесіди, батьки, Проблеми, навантаження, стосунки, Сміливі мрії й перші помилки — Учительським все серцем пережито У мріях, у думках, у почуттях І Господу розказано в молитвах, І все це стало напрямом життя. Дитяче серце — у твоїх долонях, Допитливе, відкрите і просте, Тобі довірив Бог його наповнить Святим зерном, що згодом проросте. І стане нивою зеленою з роками, І принесе багатий урожай! Ти сій і там, де не земля, а камінь, Сій щедро і тоді, коли буває жаль. Твої усі недоспанії ночі — Це кожної дитини майбуття. Коли на тебе схожим бути хтось захоче — Ти недарма прожив своє життя. Якщо ти ще не бачиш результатів, То май тверду у серці віру в те, Що Бог завжди буде благословляти Усе те добре, що посіяв ти в дітей. Живи, як вчиш, учи, як Боже Слово, Люби свій труд, як найцінніший дар, Ти для дітей — як зірка світанкова, Вони для тебе — як святий нектар. Ти особливий трудівник у Бога, Ти вибраний із тисячі один, Щоб показати дітям ту дорогу, Яка веде в Новий Єрусалим. І ти не маєш права не радіти, Не бути вдячним Богу без кінця, Що присвятив себе служінню дітям Єдиного Небесного Отця.
Класний керівник 8 класу